Podesty ruchome przejeznde
od 25 marca 2024 r.

26.02.2024

Dołącz do naszego kursu zakresu obsługi podestów ruchomych przejezdnych.

Czy marzysz o zdobyciu kwalifikacji, które umożliwią Ci pracę z nowoczesnymi podestami ruchomymi przejezdnymi? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Serdecznie zapraszamy Cię na nasze intensywne szkolenie, które pozwoli Ci osiągnąć teoretyczne i praktyczne umiejętności wymagane do profesjonalnej obsługi tych urządzeń.

Celem naszego kursu jest dostarczenie Ci teoretycznej i praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci uzyskać niezbędne kwalifikacje do profesjonalnej obsługi tych urządzeń. Przez 24 intensywne godziny zapoznasz się z najważniejszymi aspektami związanymi z podestami ruchomymi przejezdnymi.

Co zyskasz uczestnicząc w naszym szkoleniu? Dzięki naszemu szkoleniu będziesz w pełni przygotowany/a do wykonywania bezpiecznych i efektywnych prac na podestach. Nauczysz się wykonywać ruchy robocze zarówno bez obciążenia, jak i z obciążeniem. Będziesz także potrafić prawidłowo reagować w przypadku awarii podestu, aby zapobiec obrażeniom ludzi i stratom materialnym. Ponadto zdobędziesz umiejętność udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Koszt szkolenia 980,00 zł od osoby. W tej cenie masz zapewnione nie tylko niezbędne materiały szkoleniowe ale także egzamin UDT, który pozwoli Ci potwierdzić zdobyte umiejętności.

Wymagania od kandydatów na kurs:

Aby zapisać się na nasz kurs, musisz spełnić kilka prostych wymagań.

  • Przede wszystkim, musisz mieć ukończone 18 lat.
  • Ważne jest również, aby nie posiadać przeciwwskazań lekarskich- badania wysokościowe.

Jeśli spełniasz te kryteria, to już teraz możesz przystąpić do zgłoszenia!

Pamiętaj, że po zdanym egzaminie UDT otrzymasz cenne zaświadczenie, które uprawnia Cię do obsługi podestów ruchomych przejezdnych. Jeśli jesteś zainteresowany/a dodatkowym wzbogaceniem swojego CV, oferujemy możliwość uzyskania certyfikatu w języku obcym (angielskim lub niemieckim) od renomowanej firmy TÜV SÜD, który potwierdzi Twoje odbyte szkolenie monitorowane. To doskonała okazja, aby podkreślić swoje umiejętności i poszerzyć swoje możliwości zawodowe.

Nie przegap tej unikalnej szansy! Zapisz się już dziś na nasze szkolenie z obsługi podestów ruchomych przejezdnych i otwórz sobie drzwi do sukcesu zawodowego!

 

Zapisy na kurs online: 

 ZAPISZ SIĘ

Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
ul. Sienkiewicza 25, 41-200 Sosnowiec
tel.: 32 266-61-66
e-mail: sosnowiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sosnowiec.zdz.pl