KURS OBSŁUGI SUWNIC - trwa nabór

19.09.2023

CKZ Sosnowiec, renomowany ośrodek szkoleniowy, ma przyjemność zaprosić Cię na szkolenia w zakresie  obsługi suwnic. Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje w tej dziedzinie, to jest kurs właśnie dla Ciebie! 

Nasi doświadczeni instruktorzy zapewnią Ci kompleksowe szkolenie, które otworzy przed Tobą drzwi do kariery w obszarze operatora suwnic. Teraz możesz zdobyć niezbędne kwalifikacje, które przyniosą Ci konkurencyjność na rynku pracy.

  • Obsługa Suwnic ogólnego przeznaczenia — zapisy online na kurs - 980 zł  ZAPISZ SIĘ
  • Obsługa Suwnic specjalnego przeznaczenia — zapisy online na kurs - 1150zł  ZAPISZ SIĘ

Nowa oplata egzaminacyjna UDT wynosi 237,98  zł. 
W cenie zawarte są nie tylko wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe, ale także opłata egzaminacyjna! To znaczy, że nie musisz martwić się o żadne dodatkowe koszty.

Odkryj trzy powody, dlaczego zapisanie się na kurs obsługi suwnic to decyzja, która może zmienić twoje życie:

  1. Otwórz drzwi do wymarzonej pracy: Czy marzysz o stabilnej i dobrze płatnej pracy? Wyposaż się w kwalifikacje z obsługi suwnic i zwiększ swoje szanse na znalezienie wymarzonego zatrudnienia. Pracodawcy w branżach takich jak logistyka, magazynowanie, budownictwo czy produkcja poszukują wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Podczas kursu zdobędziesz cenne umiejętności i uprawnienia, które sprawią, że staniesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.
  2. Obezwładnij ryzyko, zapewnij bezpieczeństwo: Praca z suwnicami niesie za sobą potencjalne ryzyko wypadków i uszkodzeń mienia. Nie ryzykuj! Dzięki specjalistycznemu szkoleniu z obsługi suwnic opanujesz zasady bezpieczeństwa i zdobędziesz świadomość zagrożeń związanych z tą pracą. Nauczysz się odpowiednich technik i procedur, które pozwolą Ci uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Dzięki temu stworzysz bezpieczne warunki pracy nie tylko dla siebie, ale również dla innych pracowników.

  3. Zainwestuj w swoją przyszłość zawodową: Czy marzysz o awansie i większych zarobkach? Kurs obsługi suwnic jest kluczem do rozwoju zawodowego. Poznasz różne typy suwnic i nauczysz się manipulować ładunkami o różnych rozmiarach i wagach. Nie tylko to - zdobędziesz wiedzę o najnowszych technologiach zastosowanych w tej branży, dzięki czemu będziesz na bieżąco z postępem. Poszerzenie umiejętności związanych z obsługą suwnic otworzy przed Tobą nowe możliwości awansu zawodowego i zapewni większe zarobki.

Czas trwania szkolenia: 

Szkolenie będzie trwało intensywne 32 godziny, podczas których opanujesz wszystkie niezbędne umiejętności. Nie trać czasu, bo miejsca są limitowane! 

Wymagania od kandydata:

Nie musisz spełniać wielu wymagań, aby wziąć udział w kursie. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat i nie masz przeciwwskazań zdrowotnych. Jeśli chodzi o suwnice z kabiną, będziesz musiał przejść badania wysokościowe, ale to tylko formalność!

Egzaminy i certyfikaty:

Po zdanym egzaminie UDT otrzymasz cenne dokumenty potwierdzające Twoje umiejętności. W zależności od zakresu kursu otrzymasz zaświadczenie kwalifikacyjne UDT do obsługi suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia lub także specjalnego przeznaczenia. To jest coś, czym możesz się pochwalić przed pracodawcami i wyróżnić na rynku pracy!

Za dodatkową opłatą można uzyskać certyfikat w języku obcym (angielskim lub niemieckim) firmy TÜV SÜD informującym o odbyciu szkolenia monitorowanego. To idealna okazja, aby poszerzyć swoje możliwości w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Suwnice ogólnego przeznaczenia — zapisy online na kurs:      ZAPISZ SIĘ

Suwnice specjalnego przeznaczenia — zapisy online na kurs:   ZAPISZ SIĘ

Czy jesteś gotowy, aby sięgnąć wyżej i zdobyć niezbędne umiejętności? Rezerwuj miejsce na naszej stronie internetowej już teraz! Zdobądź przewagę na rynku pracy i zainwestuj w swoją przyszłość.

Serdecznie zapraszamy:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
ul. Sienkiewicza 25, 41-200 Sosnowiec
tel.: 32 266-61-66 lub 697-818-725
e-mail: sosnowiec@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sosnowiec.zdz.pl